KORÇË

Një grua ka mbetur e plagosur pasi është hedhur nga kati i katërt i pallatit ku jetonte. Ngjarja ka ndodhur në lagjen 17 të qytetit të Korçës mëngjesin e sotëm. Gruaja 56 vjeçe është transportuar në spital ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.


Burime nga spitali pohuan për gazetaren Lorena Kodra se pavarësisht dëmtimeve të shumta 56-vjeçarja ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Ende nuk dihen shkaqet se përse 56-vjeçarja ndërmori këtë veprim.


(BalkanWeb)


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb