Liga e Kampioneve ka mësuar përballjet për fazën finale të këtij edicioni në turneun më të rëndësishëm të futbollit europian për klube. Shorti i hedhur në Nion të Zvicrës përcaktoi sfidat e “final eight” që do të nisë më 7 gusht në Lisbonë.

Championsssss
Championsssss

Ndeshjet e para çerekfinale do të luhen më 7 dhe 8 gusht, ndërsa do të jenë me eliminim direkt deri në finalen e madhe të 23 gushtit.
(balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb