Ajo është një nga femrat më hot të Hollywood-it dhe të mërkurën Hilary Duff eshte shfaqur me nje look casual në rrugët e Beverly Hills, ku dukej shume bukur.

30 vjecarja me xhinse, golf të zi dhe këpucë te bardha, ka terhequr vëmendjen e paparacëve.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: