Hilary Duff është fotografuar në një plazh në Hawai, ku po kalon disa ditë pushimesh. 28 vjecarja duket në formë pas stërvitjes intensive që ka bërë kohët e fundit.

Në shoqërinë e ish bashkëshortit të saj Mike Comrie dhe të djalit të tyre aktorja dukej në super formë.
da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: