Një selfie në pasqyrë për Hilary Duff. Artistja nuk ka rezistuar dhe ka postuar foton në Instagram dhe fansat e shumtë si kanë kursyer komplimentet për të. Në foto Duff, është shfaqur me bikini të zeza, me flokë të lagur, pa truk dhe me një fizik mahnitës. (da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: