Françeska Jaçe nuk ka lënë vend për imagjinatën me pozat seksi nga shtëpia.

Modelja publikoi foto e sapo dalë nga dushi duke ngritur temperaturat.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Ajo pozoi e veshur vetëm me të brendshme seksi dhe me një peshqir në kokë.
Françeska vuri në pah fizikun e saj të përsosur dhe gjoksin bombastik.
“Plasëm vape”- shkroi modelja në përshkrimin e fotos.

Ndërsa ndjekësit e saj e ‘bombarduan’ me komente ku i kërkuan që të hiqte edhe të brendshmet.

“Hiqi fare që mos të kesh vapë 🙃🙃”– shkroi një prej tyre.

Një tjetër i komentoi: “Hiqi krejt se këta që ke veshur të djersisin 🤣🤣🤣🤣”

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb