Shumë rrallë flitet për jetën e tij private, pasi ai nuk lejon diçka të tillë. Kilyan Mbappe është bërë pjesë e mediave së fundmi, jo për aë që ka dhuruar në fushën e lojës, por për ndodhi jashtë saj.Sulmuesi anësor francez është parë në Cannes në  shoqërinë e një femre. Kaq ka mjaftuar që të  fillojnë thathethemet për një lidhje të mundshme, teksa këto të fundit janë shtuar pas publikimit të disa fotografive.

 

Mabppeaaa
Mabppeaaa

Femra me fat quhet Stella Maxwell, një modele e rritur mes Belgjikës dhe Zelandës së Re. Ndërkohë që nuk ka asnjë konfirmim për këtë histori, e vetmja gjë që mund të bëjmë është të presim dhe t’i urojmë fat Mbappe-së dhe Maxwellit.

 

 

Mabppe
Mabppe

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: