Mjaftuan vetëm pak orë publikim tek Gazeta Shqiptare online, dhe qindra shqiptarë telefonuan në redaksinë e emisionit “Shqiptarët për shqiptarët” për të ndihmuar të sëmurin me kancer nga Rrësheni…

i semuri me kancer4

Stafi i emisionit do ta trajtojë këtë premte, rastin e Zef Tucit, 52-vjeçarit që përveç sëmundjes së rëndë, vuan edhe varfërinë e tejskajshme në familjen e tij.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb