Bashkëpunimi i reperit francez Gims me artisten kosovare Dhurata Dora “Only You” duket se do të bëhet hiti i kësaj vere.

“Only You” ka 3 javë që është publikuar dhe ka arritur të grumbulloj afro 25 milionë shikimeve.

Edhe në Youtube, ky projekt ka marr mbi 400 mijë pëlqime.

Dhurata Dora vitet e fundit ka sjellë hite të shumta verore.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb