Rubrika gazmore, e cila vjen në fund të emisionit “Kjo Javë” është fokusuar këtë të shtunë në seancën e fundit plenare. Në qendër të rubrikës, gjithnjë janë momentet e sikletshme apo gazmore, të cilat fokusohen nga kamerat, por këtë herë edhe përzgjedhja e këtyre momenteve ‘pikante’ ishte më e lehtë.

Ligjvënësit shqiptarë e kthyen në një arenë sa komike edhe banale seacën e fundit plenarë të së enjtes, ku nuk kursyen asnjë sharje e fyerje në adresë të njëri tjetrit.

E gërshetuar edhe me batuta filmash  apo sekuenca këngësh, rubrika gazmore sjell këtë të shtunë hitparade-in e fyerjeve, sa me batuta e sa me ‘gojën plot’ në seancë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: