VLORE

Hedhja e një kapsolle, i ka kushtuar plagë në duar një 60 vjecari në qytetin e Vlorës. Nga plasja e kapsollës i moshuari ka marrë plagë serioze në dorë.

Ai është transportuar menjëherë në spital, për kurim të mëtejshëm mjekësor.

Burime nga spitali thanë se 60 vjecari ka dëmtuar gishtërinjtë nga shpërthimi i kapsollës.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: