Dashi
Dite shume delikate kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Asgjë nuk ka për te ecur ashtu si e kishit ëndërruar dhe madje mund te vuani ne disa momente.

Demi
Ambienti ne çift do jete shume i ngrohte gjate kësaj dite. Do flisni për gjithçka dhe do bashkëpunoni fort me personin qe keni ne krah. Ne planin financiar do jeni me shume fat.

Binjaket
Nuk do jeni aspak ne humor gjate kësaj dite juve qe jeni ne një lidhje dhe do bëni çdo gjë qe te ndjeni vetëm për t’ia kaluar mire me partnerin.

Gaforrja
Venusi, përendesha e dashurisë do kujdeset qe te keni një lidhje sa me te bukur dhe me emocionuese. Do ndiheni vërtet te mrekulluar. Beqaret do kenë shume dëshira, por fatkeqësisht jo te gjitha do mund t’iu realizohen. Edhe pse financat do jene delikate nuk duhet te besoni tek lojërat e fatit sepse kjo gjë mund te jete me shkatërruese.

Luani
Do keni te njëjtat ide dhe mendime sot ju te dashuruarit prandaj gjerat do ecin me se miri ne çift. Do i sqaroni shpejt edhe mosmarrëveshjet e vogla qe ju kishin dale.

Virgjeresha
Nuk priten ndryshime te mëdha gjate kësaj dite për jetën tuaj sentimentale. Merrini gjerat sa me shtruar qe te mos keni as problemin me te vogël.

Peshorja
Ata qe janë ne një lidhje do bëjnë çmos qe ta përmirësojnë lidhjen dhe te krijojnë një klime edhe me harmonike. Planetët do jene ne anën e tyre dhe do i ndihmojnë.

Akrepi
Mos bëni asgjë me force ose me inat ju te dashuruarit, por lërini gjerat te rrjedhin vete. Do e shihni qe do ndiheni edhe vete me te qete. Ne planin financiar gjendja do jete shume e mire se me pare.

Shigjetari
Dite e zakonshme dhe pa asgjë te veçante kjo e sotmja. Beni atë qe ndjeni pa menduar se çfarë mund te ndodhe me vone. Financat nuk do jene te këqija, por ju do jeni ambicioze dhe nuk do kënaqeni me aq.

Bricjapi
Sytë do ju shkëlqejnë sot juve te dashuruarve nga propozimet e mrekullueshme qe do merrni. Partneri do ju beje te ndiheni si mbi re. Gjendja e financave do varet nga mënyra sesi ju do i menaxhoni ato te ardhura qe keni.

Ujori
Dite goxha e trazuar kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Shpeshherë nuk do kuptoheni me atë qe keni ne krah dhe do debatoni. Financat do mbeten te stabilizuara gjithë kohës.

Peshqit
Pas një periudhe goxha te vështirë për sektorin e dashurisë sot me ne fund do rigjeni qetësinë. Do merreni vesh me partnerin tuaj dhe do hapni rruge ne çdo moment.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb