Dashi

Takimet dhe telefonatat e humbura kanë qenë të zakonshme gjatë javëve të fundit. Sot, gjërat lehtësohen dhe rrëmujat organizohen përsëri, duke sugjeruar se këto lloj incidentesh të lidhura me punën do të ecin përsëri pa probleme.

Demi

Kohët e fundit ka qenë e vështirë për ju të keni një pasqyrë të qartë mendore për ndonjë gjë. Sot, megjithatë, disa energji të vështira kozmike ngrihen, duke lehtësuar kështu këtë barrë dhe duke sjellë qartësi më të madhe mendore në botën tuaj.

Binjaket

Pozicioni i planetëve sot ju shtyn të mendoni dy herë për të marrë një vendim të rëndësishëm në lidhje me një marrëdhënie të ngushtë. Në këtë pikë mund të mos i keni të gjitha faktet e nevojshme. Tregoni kujdes.

Gaforrja

Tre javët e fundit kanë qenë një kohë për reflektim dhe rishikim. Tani kjo periudhë ka përfunduar dhe është koha për të ecur përpara me besim. Mendimi juaj logjik është kthyer në rrugën e duhur – prandaj mos ngurroni të vazhdoni.

Luani

Gjatë disa javëve të fundit, keni marrë dezinformata për diçka që është e rëndësishme për ju dhe jetike për suksesin tuaj në vendin e punës. Falë pastrimit të kozmosit, e vërteta zbulohet dhe ju jeni në gjendje të punoni me të në mënyrë konstruktive.

Virgjeresha

Ju mund të merrni një psherëtimë të madhe lehtësimi sot. Planetët ju kanë bërë të vështirë gjatë tre-katër javëve të fundit duke krijuar konfuzion në marrëdhëniet dhe komunikimet tuaja me të tjerët. Sot kjo nuk ndodh më.

Peshorja

Marrëdhënia juaj me pajisjet mekanike dhe elektrike ka qenë e fikur e vështirë tre javëve të fundit. Sot, gjërat fillojnë të lehtësohen dhe funksionojnë siç pritej, dhe do të zbuloni se gjithçka punon siç duhet.

Akrepi

Nëse mendoni se mund të qëndroni në shtëpi dhe të bëni atë që dëshironi në vend që të dilni atëherë në një kuptim mund të keni të drejtë, veçanërisht me atmosferën qiellore të sotme. Megjithatë, nëse doni të hapeni me një person tjetër dhe të ndani frikën tuaj më të thellë ky opsion është gjithashtu i hapur për ju.

Shigjetari

Rreshtimi i favorshëm planetar i sotëm tregon se megjithëse mund të ndjeni se diçka mungon në marrëdhënien tuaj, diçka e rëndësishme sapo ka filluar të zhvillohet. Së shpejti do të kuptoni se sa çift i mrekullueshëm jeni.

Bricjapi

Vendimet e marra gjatë tre javëve të fundit duhet të rishikohen. Nëse ato kanë qenë të vështira për t’u menaxhuar ose finalizuar, marrëveshjet e biznesit dhe negociatat janë kthyer në rrugën e duhur. Tani ju duhet të rindërtoni dhe riorganizoni me sy të freskët.

Ujori

Rreshtimi planetar i sotëm mund të mos sjellë shumë në rrugën e veprimit dinamik kur bëhet fjalë për jetën tuaj romantike. Ekziston mundësia e një mbrëmjeje të mrekullueshme në një mjedis shumë të lezetshëm.

Peshqit

Mund ta keni të vështirë të vendosni se çfarë të bëni kur bëhet fjalë për jetën tuaj të dashurisë. Pozicioni i planetëve ngatërron sinjalet që mendonit se kishit marrë nga një person i caktuar. Por qëndroni atje, pasi gjithçka do të zbulohet së shpejti.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: