Dashi

Mund të ndiheni sikur po zhyteni në një vorbull emocionale. Është e rëndësishme që të mos akuzoni dikë kur nuk keni fakte për të mbështetur këtë pretendim. Mbajtja e gjërave në ekuilibër mund të jetë e vështirë me sasinë e madhe të ndjeshmërisë emocionale në ajër në këtë kohë.

Demi

Të menduarit e keni shumë të qartë dhe do të zbuloni se emocionet tuaja mbështesin proceset tuaja mendore. Natyra juaj psikike është gjithashtu e fortë, kështu që duhet t’i besoni çdo paragjykimi që keni. Ana mashkullore dhe femërore e qenies suaj po punojnë së bashku në mënyrë harmonike.

Binjakët

Kujdesuni për kopshtin tuaj të projekteve të lidhura me punën. Ju duhet të qëndroni të disiplinuar në mënyrë që të prodhoni rezultatet që shpresoni. Përmbajuni orarit dhe mos devijoni nga plani juaj. Sa më i qëndrueshëm të jeni, aq më shumë do të arrini.

Gaforrja

Edhe nëse qëndroni vetëm, duhet të jeni të sigurt. Shumë herë, ju ndiheni të qëndrueshëm vetëm kur ka të tjerë rreth jush që mund t’ju mbajnë emovionalisht lart. Sot ju duhet të mbani veten të lirë në vend që të kërkoni nga të tjerët mbështetjen që ju nevojitet.

Luani

Përqafoni natyrën tuaj të pafajshme. Bëhu sërish fëmijë. Merrni një qëndrim lozonjar dhe të papjekur me njerëzit përreth jush. Mbani larg anën tuaj të lodhur dhe hakmarrëse. Është më mirë nëse falni, harroni dhe vazhdoni me pakujdesi dhe me një zemër të lehtë e të gëzuar.

Virgjëresha

Nuk ka asgjë më të keqe për ju sesa të ngeceni në një gropë. Tani për tani, është e mundur që me të vërtetë të keni ngecur sepse ndiheni rehat atje. Aty ndjen stabilitet. Mos u blloko. Merrni një rrezik dhe kaloni në nivelin tjetër. N137 dashuri mund të keni fat.

Peshorja

Po lëvizni me shumë forcë dhe këmbëngulje, por a e dini vërtet se ku po shkoni? A keni një qëllim përfundimtar në mendje? Kjo është një kohë shumë analitike për ju. Mendoni qartë në vend që të veproni kuturu. Punoni drejt diçkaje të rëndësishme. Me paratë tregoni kujdes.

Akrepi

Kjo është një kohë rilindjeje për ju. Ju po dilni nga errësira e një faze të punës tuaj dhe po transformoheni në një fazë krejt të re. Po hidhet dritë mbi këtë çështje. Hiqni nga rruga pengesat. Lejojeni veten të ndryshoni me kohën. Sa i përket aspektit sentimental mund të keni njohje të reja.

Shigjetari

Ju keni një forcë të madhe sot. Sidoqoftë, mbani në mend se vetëm për shkak se keni forcë nuk do të thotë se ajo do të vihet drejt qëllimeve tuaja personale. Në aspektin romantik keni nevojë për një impuls të ri, por nëse nuk dilni nuk do e gjeni dot.

Bricjapi

Energjia qiellore e sotme ju jep mundësinë të shijoni gjithçka. Nëse ka dikë që e keni vënë në sy prej disa kohësh, atëherë do të keni mundësinë të flisni me të dhe të zbuloni shumë. Më pas mund të vendosni nëse doni të hyni në një raport dashurie me të.

Ujori

Konfigurimi i sotëm planetar nënkupton që ju keni një shans për të provuar teoritë tuaja për atë person shumë tërheqës. Çelësi për të bërë zgjedhjen e duhur qëndron në aftësitë tuaja të bisedës dhe aftësinë tuaj për të vlerësuar saktësisht se si ndodhet situata juaj.

Peshqit

Kjo është një kohë e shkëlqyer për të zgjeruar rrethin tuaj shoqëror dhe për t’u përpjekur të lidheni me ata që mund të kenë disa ide të reja për të ndarë me ju. Energjia qiellore tregon se një takim i veçantë virtual mund t’ju lërë përshtypje veçanërisht, pasi ata kanë një gjerësi të tillë njohurish.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: