Dashi
Mos ngurroni të prishni ekuilibrin në mënyrë që të plotësohen nevojat tuaja. Në përpjekje për të ruajtur paqen dhe për të mbajtur gjithçka në një nivel të barabartë, ju keni lënë pas dore dëshirat tuaja për hir të kënaqësisë së dikujt tjetër.
Demi
Asgjë nuk është shumë e nxehtë për ju, por pse insistoni të digjni dorën kur nuk keni nevojë? A po përpiqeni t’i provoni dikujt se mund ta përballoni nxehtësinë pa u prekur prej tij? Ju mund të digjeni po aq lehtë sa kushdo tjetër edhe nëse e mohoni.
Binjaket
Energjia juaj fizike është e fortë. Dëshira juaj për pasion dhe dashuri është intensive. Kombinoni këto dy forca për një natë pasionante dashurie dhe romantike. Askush nuk do të jetë në gjendje t’i rezistojë fuqisë suaj. Çelësi tani është të siguroheni që nuk po ia jepni veten dikujt që nuk është i denjë për dashurinë tuaj.
Gaforrja
Çështjet e zemrës mund të mos ecin mirë. Ndoshta qasja e dikujt ka qenë shumë agresive. Tensioni krijohet dhe krijon disharmoninë në vend të dashurisë. Ndoshta ju duhet të shqyrtoni dinamikën e marrëdhënies. Kohët e vështira mund të tregojnë se muaji i mjaltit ka mbaruar.
Luani
Kur bëhet fjalë për dashurinë dhe romancën, me siguri je në zjarr. Keni nevojë për dikë që mund të vazhdojë me energjinë tuaj të çrregullt dhe të fuqishme. Nëse personi me të cilin jeni nuk e plotëson këtë, kërkoni diku tjetër.
Virgjeresha
Nëse gjërat nuk shkojnë mirë në një marrëdhënie romantike, tregohuni të kujdesshëm. Një partneritet do të thotë që dy njerëz punojnë së bashku në mënyrë të barabartë. Nëse nuk është kështu, tregojini partnerit tuaj se si ndiheni.
Peshorja
Çdo person që shihni mund të ngjallë ndjenja tek ju, edhe pse tashmë mund të jeni të përkushtuar ndaj dikujt. Nëse nuk jeni në një lidhje, kjo është koha për të bërë një lëvizje. Dëshira juaj për dashuri është e fortë, ndaj duhet të veproni.
Akrepi
Sillni më shumë zjarr dhe pasion në jetën tuaj të dashurisë. Ndizni gjërat duke qenë më aventuresk. Sa më i guximshëm të jeni, aq më shumë përgjigje do të merrni. Kini besim dhe jini spontan në të gjitha çështjet që kanë të bëjnë me dashurinë.
Shigjetari
Konfliktet e fundit mund të ngjallin pak zemërim tek ju. Kjo është një forcë e fuqishme dhe ju mund të tundoheni të futeni në një luftë të madhe. Hiqini armët dhe nxirrni degën e ullirit. Ndani pasionin me atë që doni. Bricjapi
Ju mund të mos keni fatin më të mirë kur bëhet fjalë për çështjet e zemrës dhe mund të mendoni se duhet të ndërmerrni një lloj veprimi. Kini kujdes të veproni vetëm për hir të krijimit të lëvizjes. Ndoshta politika më e mirë për ju tani është të relaksoheni aty ku jeni dhe të prisni që dashuria e përsosur të vijë tek ju.
Ujori
Dashuria dhe romanca janë në ajër sonte, ndaj mos ngurroni ta lini të lirë. Merrni përgjegjësinë në dhomën e gjumit ndërsa joshni bashkëshortin tuaj me dashurinë tuaj fantastike për jetën dhe dëshirën për të kaluar një kohë të mirë.
Peshqit
Nëse nuk e keni marrë dashurinë që dëshironi kohët e fundit, ndoshta kjo është sepse nuk e keni kërkuar. Nëse jeni i përfshirë me dikë dhe ndiheni të paplotësuar, merrni në konsideratë një bisedë të përzemërt për nevojat tuaja dhe atë që dëshironi nga marrëdhënia në mënyrë që të jeni të lumtur.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb