Dashi
Një dëshirë e papritur për të zgjeruar horizontet tuaja mund të bëjë që ju dhe ndoshta një partner romantik të mendoni t’i ktheheni shkollimit, ndoshta për një diplomë të avancuar. Ndjekja e dëshirës suaj mund të kërkojë një planifikim të kujdesshëm.
Demi
Një ndryshim i madh ndodh sot në kozmos, duke shënuar një fillim të ri në komunikimin tuaj me të tjerët. Për dy javët e ardhshme, ndani gjërat me njerëzit në një mënyrë të sinqertë dhe realiste. Prisni pushin në mënyrë që të mund të diskutoni çështjet reale.
Binjakët
Sot fillon një trend dyjavor që do të ketë një efekt të thellë në aftësinë tuaj për të komunikuar mirë me njerëzit me të cilët punoni. Do të zbuloni se mbi të gjitha, komunikimi efektiv me të tjerët buron nga besimi dhe konsiderata e nevojave të njerëzve të tjerë.
Gaforrja
Sot mund të jeni më emocionues se zakonisht. Mësohu me këtë fakt. Ky trend do të vazhdojë për javët e ardhshme dhe do të përshkojë çdo aspekt të punës suaj. Jini të mirë me veten dhe të tjerët. Jini të ndjeshëm ndaj shqetësimeve të atyre që ju rrethojnë.
Luani
Zhvendosja e sotme kozmike do të ketë një efekt të rëndësishëm në tendencën e përgjithshme në komunikim për dy javët e ardhshme. Gjatë kësaj kohe, marrëdhëniet mund të jenë paksa të tensionuara mes jush dhe kolegëve tuaj. Lehtësoni këtë tension me një konsideratë të thjeshtë.
Virgjëresha
Komunikimi i vështirë do të lehtësohet dhe do të zbuloni se lidheni shumë më mirë me njerëzit me të cilët ndërveproni. Ky trend i mrekullueshëm do të vazhdojë edhe në javët e ardhshme, ndaj përfitoni nga kjo kohë. Aftësitë tuaja intuitive do të jenë shumë të forta.
Peshorja
Për javët e ardhshme, duhet të jeni më të vëmendshëm se si i përdorni fjalët tuaja. Personat e tjerë do të jenë më të ndjeshëm se zakonisht dhe si rrjedhojë do të lëndohen më lehtë. Merrni këtë parasysh gjatë të gjitha bisedave tuaja me të tjerët. Me paratë tregoni kujdes.
Akrepi
Ju jeni një forcë për t’u llogaritur dhe praktikisht e pandalshme. Pozicioni i trupave qiellorë sot krijon një situatë në të cilën ju keni të drejtën supreme. Një person i caktuar, për arsye të njohura vetëm për ju, tani është nën kontrollin tuaj. Mënyra se si e trajtoni këtë do të rrisë ose zvogëlojë respektin që ata ndjejnë natyrshëm për ju.
Shigjetari
Pozicioni i sotëm i trupave qiellorë mund të jetë pikërisht ajo që ju nevojitet për të krijuar ndryshimet e nevojshme në një marrëdhënie të caktuar. Ju mund të pyesni veten se si do të kaloni me këtë, por është ky qëndrim disi mbrojtës që ju ka ndaluar të bëni përparim.
Bricjapi
Edhe pse mund të keni qenë duke luftuar për të kontrolluar ndjenjat tuaja, për arsye të njohura vetëm për veten tuaj, mund të zbuloni se konfigurimi aktual astral rrit edhe më shumë ndjenjën tuaj të pasionit. Tregohuni më i vendosur në një raport sentimental.
Ujori
Konfigurimi aktual astral mund të krijojë disa ndjenja mjaft intensive në marrëdhënien tuaj. Nëse jeni në një partneritet të përhershëm, atëherë mund të mendoni se është koha për të bërë disa ndryshime. Nëse do të dilni në një takim të parë, atëherë mund të jetë një rast shumë më i fuqishëm për ju.
Peshqit
Përmirësimi i komunikimit është një koncept kyç për ju gjatë dy javëve të ardhshme. Do të zbuloni se mund të lidheni me të tjerët në një nivel shumë më të thellë, duke hapur rrugën për marrëdhënie më të mira dhe një mirëkuptim më të madh në përgjithësi. Përdoreni këtë kohë me mençuri.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: