Dashi

Çështjet e zemrës nuk do kenë aspak probleme gjate gjithë kësaj dite. Nuk do ju ngelet qejfi me ndonjë kritike qe do ju beje partneri, përkundrazi do i merrni me humor ato.

Demi

Do jeni me realiste gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift dhe marrëdhënia me partnerin do jete me e mire. Ne planin financiar do jeni te kthjellet dhe do dini çfarë hapash te hidhni.

Binjaket

Partneri do i mbaje shume nga premtimet qe ju ka bere kohet e fundit dhe kjo do ju beje te ndiheni me se miri. Do e dashuroni edhe me më shume pasion atë.

Gaforrja

Mbrojeni me çdo mënyrë jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite dhe mos lejoni qe askush te mos ua prishe harmoninë. Gjendja e financave do lere goxha për te dëshiruar. Shmangni investimet dhe shpenzoni me kursim.

Luani

Ndikimi i planetëve do jete shume negativ gjate kësaj dite për ju te dashuruarit dhe do lindin probleme te shumta ne jetën ne çift. Nuk do merreni vesh aspak dhe asnjeri nuk do hape rruge.

Virgjeresha

Do jeni te afte te zgjidhni me mirëkuptim çdo problem qe ju ka dale kohet e fundit ne jetën ne çift dhe do ndiheni shume me te qete. Ne planin financiar fati do jete ne anën tuaj. Përveç stabilizimit do ketë edhe përmirësime.

Peshorja

Çdo gjë do jete me e thjeshte sot për juve qe jeni ne një lidhje. Do jeni me te hapur dhe do bashkëpunoni për gjitha me partnerin. Gjendja e te ardhurave nuk do jete aq e mira sa duhet, prandaj duhet t’i lini për me vone disa investime qe keni menduar.

Akrepi

Dite shume problematike dhe e mbushur me debate te forta kjo e sotmja për te dashuruarit. Kujdes me çdo hap qe do hidhni sepse do ndikoje tek e ardhmja.

Shigjetari

Dite shume e qete kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Mos u mërzitni qe nuk do ketë pasion te madh dhe gëzohuni për mirëkuptimin dhe bashkëpunimin qe do mbizotërojë.

Bricjapi

Për çdo paqartësi apo keqkuptim qe keni pasur ne jetën tuaj ne çift duhet te diskutoni hapur me partnerin tuaj sot. Kjo është mënyra me e mire për te zgjidhur sa me shpejt gjithçka.

Ujori

Do ketë disa mosmarrëveshje te vogla sot ne jetën tuaj sentimentale, por asgjë për t’u alarmuar. Merrini gjerat me qetësi. Do arrini te kryeni shpenzimet e nevojshme dhe te shlyeni edhe borxhet.

Peshqit

Jeta juaj ne çift do marre një tjetër kthese gjate kësaj dite. Do vendosni pikat mbi “i” dhe do i sqaroni njëherë e mire mosmarrëveshjet qe keni pasur.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb