Horror në Greqi! Një person është gjetur i vdekur në një fushë në zonën e komunës Kantanos Selinos. Ngjarja e rëndë u regjistrua në Greqi, ndërkohë që mendohet se viktima është shtetas shqiptar.

Media greke Protothema.gr shkruan se shqiptari, rreth 35 vjeç, është gjetur i vdekur me prerje në fyt. Mendohet se prerja është shkaktuar nga një sharrë elektrike me motor.

Policia po heton rreth rastit në fjalë dhe identifikimit të viktimës.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: