Hugh Jackman ka zbarkuar në St.Barts me të shoqen, për të festuar 20-vjetorin e martesës.
Bashkëshortja e tij Deborra-Lee Furness është 60 vjeç, pra 13 vjet më shumë se i shoqi, por kjo se ka zbehur aspak dashurinë e tyre. Të dy janë fotografuar teksa lahen në plazh.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb