TIRANË

Një 5-vjeçare ka humbur pasditen e sotme në kryeqytet. Sipas të dhënave, vajza me emrin Melisa Jashari humbi kontaktet me prindërit sot pasdite në zonën e Kombinatit.


Ajo doli  duke luajtur me shokët dhe nuk u kthye në shtëpi Sipas përshkrimit të prindërve, vajza ka veshur triko rozë, pantallona blu të errët. Ata kanë njoftuar policinë, ndërsa bëjnë apel për ndihmë.


(BalkanWeb)


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb