Ka humbur betejën nga Covid ish-portieri i ekipit të Apolonisë, Arben Sinani (Kace). Lajmi bëhet i ditur nga të afërm dhe familjarë të tij.

Sinani është ndarë nga jeta në moshën 50-vjeçare, humbje kjo e madhe për familjarët dhe të afërmit e tij.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Arben Sinani është cilësuar si një nga portierët më të mirë të vendit në periudhe e viteve 1998, kur ekipi Apolonisë u shpall edhe fituese e Kupës së Shqipërisë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb