Shumica nuk e prisnin dje një humbje të Gjermanisë në përballje me Francën, për finalen e Euro2016. Shumë u trishtuan, por nga ana tjetër pati një gëzim në masë të tifozëve italianë që humbi Gjermania, ekipi që rrahu kombëtaren italiane, duke i lënë pa shijuar gjysëmfinalen. Festa shpërtheu në rrjete sociale, dhe nuk munguan dhe montazhet e para. Ja disa prej tyre.

(d.b/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: