Një 50-vjeçare ka ndërruar jetë pasi ka marrë mjekim në Spitalin e Korçës.

Gazetarja Lorena Kodra, raporton për “BalkanWeb” se gruaja është paraqitur rreth orës 04:00 të mëngjesit në urgjencën e spitalit pasi ka pasur hemorragji. Stafi i ka bërë një gjilpërë e më pas është dërguar në banesën e saj.

Më tej mësohet se këtë mëngjes familjarët e kanë gjetur trupin e gruas pa shenja jete e për këtë akuzojnë bluzat e bardha. Policia ndërkohë është duke punuar për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: