FIER

Një 45-vjeçar është gjetur i vdekur në një kabinë elektrike në lagjen “Kryengritja e Fierit”.

Gazetari i “BalkanWeb” Ervis Kuçi raporton se viktima është identifikuar si  Vladimir Plaka.

Policia ka shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po punon instensivisht për të përcaktuar shkaqet.

(n.m/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb