TIRANË

Humbi betejën me koronavirusin, i biri dedikim për Skënder Kurtin: Me ty ka vdekur dhe gjysma ime sotDjali Skënder Kurtit, trajnerit të boksit që ndërroi jetë sot tek spitali Infektiv pasi ishte shtruar për 20 ditë me koronavirus ka një dedikim për të atin.

Renato Kurti thotë në një status në FB se bashkë me të atin ka vdekur dhe gjysma e tij. Po ashtu ai shton se bashkë me të do jetojë në shpirtin e tij derisa vdekja t’i bashkojë.

 

STATUSI I RENATO KURTIT

Qofsh i xhenetit shoku im me i ngusht , baba im
Zoti t miret i merr per vete , pac dheun e leht bab me ty ka vdek edhe gjysma ime sot
S ndahesh dot nga zemrat tona
Do jetosh me mu n krah n shpirtin tim dersa t bashkohemi

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb