Ky është momenti kur Arjan Sala njoftohet për zjarrin në magazinë. Siç shihet dhe nga ky moment i kapur nga kamerat e sigurisë, i riu vrapon për t’iu ardhur në ndihmë.

Arjan Sala nxori disa punonjës nga magazina e veshjeve pranë një qendre tregtare, pasi të hynte për të fundit herë për t’u siguruar që nuk kishte më njerëz brenda, por nuk mundi të dilte më.

33-vjeçari u shpall “Dëshmor i Atdheut”, teksa sot kryeministri Edi Rama i dorëzoi certifikatën familjes së tij.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb