Nice humbi mbrëmë në shtëpi në derbin kundër Marseille me rezultatin 2-4 dhe kjo nuk është pritur fare mirë nga Mario Boletelli. Sulmuesi italian i Nice që zhbllokoi takimin që në minutën e 4-rt dhe që për çudi la shokun e tij të skudrës, Plea-n, të godiste një penallti të cilën e humbi, nuk e kanë mbajtur nervat në fundin e ndeshjes.

Një video ku “super – mario” nuk kursehet aspak është bërë shumë virale në internet. 27-vjeçari shprehet: ”3 gola ne 10 minuta,3 gola ne 10 minuta. Ik pi***”.


(e.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: