Gjatë fazës së grupeve në Kupën e Botës, partnerja e Cristiano Ronaldos nuk ka ndjekur ekipin nga tribuna, por në fazën e 1/16 Gerorgina do mbështesë bashkëshortin me prezencën e saj.Teksa CR7 është duke u stërvitur me ekipin e Portugalisë, Georgina po shijon pak kohë pushimi.
Edhe pse Portugalia humbi me Korenë e Jugut, 28-vjeçarja nuk la pa shijuar ditët me diell dhe plazhin në Katar.

Lajmin e ka bërë vetë të ditur Gerorgina, pasi ka shpërndarë një post në Instagram, teksa është shfaqur e veshur më një palë bikini ngjyrë jeshile.Kujtojmë që kombëtarja e Portugalisë do të përballet këto ditë më Spanjën, ku secili ekip do të luftojë për të kaluar në fazën e ardhshme.

Hh

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: