Ardian Mema nuk është më trajner i Kastriotit. Humbja e fundit përballë Kukësit, por edhe ecuria jo pozitive në javët e fundit, ka bërë që tekniku kryeqytetas të paraqes dorëheqjen e tij te stafi drejtues i ekipit krutan.

Me anë të një postimi në faqen zyrtare, klubi i Kastriotit ka bërë me dije se Mema nuk do të jetë më trajner i ekipit pasi drejtuesit kanë pranuar vendimin e tij.

Ard Mema
Ard Mema

Pas javës së 21-të, Kastrioti renditet në vendin e fundit me 20 pikë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb