Një lajm shumë i keq për gazetaren sportive Hygerta Sako, e cila ditën e sotme ka humbur babain e saj.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Nëpërmjet një postimi në “Instagram”, ajo njofton se babai i saj është ndarë nga jeta, teksa ka edhe një dedikim prekës për të. “Babai im i shtrenjtë, mbreti im, sot u nda nga jeta.

Na la pas zemërthyer e shpirt copëtuar, por iku nga kjo botë si bashkëshort, baba dhe gjysh i gëzuar. T’u ndritë shpirti aty ku do shkosh, engjëlli im.”, shkruan Hygerta Sako në profilin e saj zyrtar.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: