Presidenti Ilir Meta ka shpërndarë në rrjetet sociale golin e shënuar sot nga Elseid Hysaj për Napolin, i cili për futbollistin e kombëtares shqiptare shënon edhe golin e parë në Serinë A.

“Ju përshëndes dhe ju uroj të gjithëve një natë të qetë, me këtë gol⚽ të jashtëzakonshëm të shënuar mbrëmjen e sotme nga një prej yjeve të Kombëtares sonë Elseid Hysaj. 👐🇦🇱”- shkruan Meta bashkëngjitur videos.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb