HYSENBELLIU GROUP kërkon të punësojë individë energjikë, të motivuar, me potencial dhe integritet të lartë.


HYSENBELLIU GROUP kërkon të punësojë një Specialist/e Prokurimesh.


 


Kërkesat për pozicionin e Specialistit/es të prokurimeve:

· Përvojë te mëparshme si specialist ne fushën e prokurimeve
· Arsimi i lartë (preferohet Inxhinieri ndertimi)
· Eksperiencë te mëparshme pune në kompani ndërtimi apo prodhimi
· Njohje të mirë të kompanive në treg
· Aftësi të shkëlqyera organizative dhe drejtuese
· Aftësi të shkëlqyera të komunikimit, aftësi ndërpersonale dhe prezantimi
· Aftësi të shquara analitike dhe zgjidhjes së problemeve

 

Nëse jeni të interesuar të aplikoni për këtë pozicion, lutem dërgoni një letër motivimi dhe CV-në tuaj në: hr@ihb-group.com.al.

Ju bëjmë me dije se, vetëm kandidatët e kualifikuar mbi bazën e kerkesave të mësipërme, do të kontaktohen për intervistë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb