Futbolli është një sport që bashkon, është një “gjuhë” që e flasin dhe e kuptojnë të gjithë në botë. Edhe këtë herë sporti, futbolli, bëhet bashkë për të lëshuar një sinjal të qartë: “Stop luftës”. Futbollistët e Napolit dhe Barcelonës përpara se të fillonin të luanin, ndeshjen e tyre të kthimit në Europa League, shpalosën një banderolë me mbishkrimin: “Stop luftës”.

Fmyxdjoxeau4hoy
Fmyxdjoxeau4hoy

Interesat ishte fakti se kjo sfidë arbitrohej nga Karasey, një arbitër rus.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: