Nënkryetari i PD, Edi Paloka ka ironizuar Ramën për videon e publikuar ditën e djeshme ku pretendohet se kryebashkiaku i Bulqizës, Lefter Alla konsumon kokainë.

Paloka thotë se Rama pritet të dalë sot dhe të thotë se nuk ishte kokainë ajo që pinte Lefter Alla pasi ia kishte bërë analizat në një laborator privat.

 

STATUSI I EDI PALOKËS

Sot pritet te dale Rama e te thote :” I bera une analizat ne nje laborator privat. Nuk ishte kokaine…”

Gqghh
Gqghh

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb