Kjo është një ditë e veçantë për ministren Elisa Spiropalin, pasi feston ditëlindjen e 2 të djalit.

Ajo ka publikuar në “Facebook”, një foto të birit të quajtur Kren dhe shkruan se kur ai erdhi në këtë botë, e ka përqafuar aq fort sa e gjithë bota i është dukur si një grimcë.

Ministrja, e përmbyll urimin me fjalët: “Gëzuar ditëlindjen Kren, të ka mama shpirt ”.

Postimi i Elisa Spiropalit:

2 vjet më parë kur erdhe në këtë botë, më përqafove aq fort sa e gjithë bota m’u duk një grimcë.
Gëzuar ditëlindjen Kren, të ka mama shpirt

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: