Këngëtarja shqiptare me famë botërore botërore, Rita Ora, është në lidhje me regjisorin e famshëm, Taika Waititi.

Ky i fundit gjithmonë është treguar shumë i dashuruar me të  dashurën e tij. Kësaj here ai poston një video nga koncerti i saj në Paris, vendos flamurin shqiptar dhe e quan “Zog”.

View this post on Instagram

 

A post shared by Taika Waititi (@taikawaititi)

 

Rita dhe regjisori me prejardhje nga Zelanda e Re filluan të takoheshin në fillim të këtij viti, kur Rita ndodhej në Australi për formatin “The Voice” atje.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb