KORÇA

Një i dehur ka alarmuar kalimtarët pasi ishte shtrirë në mes të rrugës gjatë kësaj mbrëmjeje.

Personi në fjalë ishte i dehur dhe nuk kishte shenja dhune, por ndërkohë Policia është vënë në lëvizje duke shkuar tek vendi ku po qëndronte i dehuri.

Ai është dërguar menjëherë me ambulancë për në spital për të marrë mjekim .

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb