Klodian Kurushi është zgjedhur anëtar i KLGJ-së nga radhët e gjyqtarëve të Gjykatës së Lartë.

Kurushi fitoi kundrejt Asim Vokshit, për vendin që la bosh Medi Bici.

Ai është gjyqtar pranë Gjykatës së Shkallës së Parë për Krime të Rënda Tiranë.

 

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: