I ftohti ekstrem që ka goditur Shtetet e Bashkuara të Amerikës javët e fundit nuk ka kursyer as një nga zonat më të njohura turistike, ujëvarën e Niagarës.

E ndodhur në afërsi të kufirit me Kanadanë, ujëvara më e njohur në botë ka ngrirë thuajse plotësisht. Një shfaqje që përsëritet thuajse çdo vit dhe çdo herë i lë pa frymë spektatorët me fat.

“Skulpturat nga akulli, malet me dëborë dhe ngjyrat që reflektohen, e bëjnë peizazhin vërtetë përrallor.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb