Një 51-vjeçar i ka dhënë fund jetës, ndërsa është gjetur i varur pranë banesës së tij në Korçë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Vloçisht.

Burime nga policia bënë me dije për gazetaren Lorena Kodra se viktima eshte gjetur pa shenja dhune, nderkohë qe motivet mbeten ende te paqarta.

Familjaret e viktimes nuk kane nxjere asnje pretendim ne lidhje me ngjarjen.
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: