TIRANE

Një muaj më parë reperi Gjiko dhe partnerja e tij, Elita Rudi, u bënë prindër për herë të parë. Ata u bekuan me një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin e veçantë Zëri.


Untitled 11
Untitled 11

Të shumtë ishin ata që e pëlqyen emrin, mirëpo kishte dhe nga ata që e paragjykuan. Komentet në lidhje më emrin e tij vazhdojnë gjithmonë sa herë mami Elita publikon një foto me vogëlushin. Së fundmi, moderatorja i është përgjigjur njërit prej ndjekësve të saj në ‘Instagram’, i cili i shkruan:


“Imagjino kur të rritet pak edhe t’i thonë” O Zëri lëshoja zërin televizorit’. Ndërkohë Elita me qetësinë i ka dhënë një përgjigje vërtetë epike. ‘Edhe Erës i thonë shumë po fryn era, edhe Borës i thonë shumë po bie borë, edhe Malit i thonë a po ikim në mal etj’, shkruan moderatoja në Instagram.


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb