Presidenti Ilir Meta vijon të shijojë këtë të diel në Malin e Dajtit, larg “luftës” politike.

Pak më herët, Kreu i Shtetit publiko një foto pranë dy kuajve, ndërsa tani ai ka nxjerrë një video, ku shfaqet duke u ngjitur në majë, mes dëborës dhe i mbërthyer me kapuç, dorashka e xhup.

“Drejt majës më të lartë të Dajtit!”, shkruan Meta përbri videos.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: