Nëse ke vendosur të veshësh një reçipet transparent, përse të mbulosh kokrrat e gjoksit? Është kjo pyetja që fansat i kanë bërë Rihannës, duke komentuar fotot, në të cilat ylli shfaqet e veshur me të brendshmet e saj Fenty.

Por edhe nëse këngëtarja nuk kishte asnjë turp të shfaqej trasparente, problemi më i madh ishte ai i censurës së Instagramit. Problem që veshja poshtë prej kadifeje e ka ndihmuar të mbulohet.
Jo tërësisht nudo, por me reçipeta transparente, ky duket se është trendi më i ri i të famshmeve, të cilat kanë mbushur instagramin me foto të tilla.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Nga këngëtarja Madonna, Rihanna, Irina Shayk apo Kylie Jenner, kryefjala e fotove ka qenë, veshje intime transparente.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb