TIRANË

Një qytetare ka mbetur e plagosur pas një incidenti që ndodhi pasditen e sotme tek “Rruga e Kavajës” me urbanin e linjës.

Sipas burimeve zyrtare, ngjarja ndodhi rreth orës 15:40, ku ka plasur goma e një autobusi gjatë kohës që ka qenë në lëvizje. Si pasojë është dëmtuar lehtë një shtetase që ka qenë aty në afërsi, e cila u dërgua në spital, për të marrë ndihmë mjekësore.

Policia vijon veprimet për zbardhjen e plotë të këtij incidenti.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb