Një i ri rus e ka tepruar së tepërmi me alkoolin një ditë para martesës.

Në videot e bëra virale, e që kanë bërë me shpejtësi xhiron e rrjetin, dhëndri, shihet që mezi qëndron në këmbë gjatë ceremonisë, ndërsa një mik, e mbante që të mos binte në tokë.

Por pavarësisht që trupi e kishte “tradhtuar”, duket se mendjen e kishte të kthjellët dhe kështu arriti me sukses të kurorëzohet. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

@lordofelfs76

Свадьба пошла не по плану 🤣Как не надо проводить мальчишник ##свадьба ##бухойжених ##бухой ##пранк

♬ Ya v momente – Dzharakhov & Markul


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: