DUBAI – Nëse keni fobi nga lartësitë më mirë mos e shihni këtë video. Guximi i këtij djaloshi duhet të jetë pika më e fortë që ka përderisa stërvitet në këtë ndërtesë që të turbullon vetëm kur e sheh.

I sigurtë dhe me një ekuilibër të pabesueshëm djaloshi qëndron në vertikalen mbi duar në majen e një ndërtese gjigande në Dubai. Ndiqni videon!

(er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb