Ish-kreu i ALUZNIT në Durrës Flamur Gjuzi, i cili është shpallur në kërkim nga Policia e Shtetit për dëmet e tërmetit të 26 Nëntorit, ka bërë sot homazhe nga arratia për ndarjen nga jeta e mikun e tij të ngushtë.

Flamur Gjuzi shkruan në “Facebook”-un e tij personal se u përcoll për në banesën e fundit miku e shoku i tij i ngushtë Ilir Tanko. Gjuzi nënvizon në mesazhin e tij se do të donte të ishte në varrim, por “i tillë është realiteti “.

  • foto galeri

Postimi i Flamur Gjuzit:

Zoti po merr te miret.

Mbas Gencit sot u percoll ne banesen e fundit shoku, miku vellai tjeter i imi Ilir Tanko.

Me fal qe nuk mund te te isha prane dhe te te thoja lamtumire sot , por ja qe ky eshte realiteti ne kete bote qe jetojme.

Lamtumire Ilir Ilirjan Tanko , ne zemren e te gjithe miqeve qe te deshen vertet do te jetosh pergjithmone.

Qofsh i xhenetit vella im

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb