Presidenti brazilian Zaire Bolsonaro ka dalë nga spitali , dy ditë pas shtrimit për shkak të obstruksionit të zorrëve.

Komplikacioni është i fundit që u shfaq pas tentativës së vrasjes me thikë ndaj tij, në shtator 2018, në mes të një fushate elektorale. ” Unë po largohem tani. “Faleminderit të gjithëve ” , ka postuar Bolsonaro në Twitter, teksa ka postuar një foto të tij dhe të mjekëve.

 

Bol

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: