KORÇË

Një 58-vjeçar ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në Korçë, në rrethana të dyshimta. Telha Kelo nga fshati Pojan ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm për shkaqe të cilat ende nuk dihen ose të paktën familjarët pretendojnë kështu.

Babai i dy fëmijëve ka qenë i shtruar në spitalin e Korçës para dy ditëve nga ku mjekët nuk kanë hasur ndonjë problem përveçse dhimbje koke dhe barku.

Familjarët thonë se 58-vjeçari po kurohej prej dy ditësh nga tëmthi, ndërkohë që kanë kërkuar ta transferojnë në spitalin e Tiranës.

Trupi i Telha Kelos ndodhet në morg që prej orës 08:00 nga ku pritet të kryhen ekspertiza mjekoligjore. Ndërkohë me këtë çështje po merret Oficerët e Policisë Gjyqësore të Prokurorisë Korçë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: