Shakira dhe Pique nuk ndalojnë kurrë së monopolizuari interesin e rrjeteve sociale, me këngën e fundit të publikuar nga ylli i popit që i hedh benzinë ​​zjarrit.

Koha e ndarjes së tyre dhe tradhtitë e Pique janë bërë virale në mediat sociale, me përdoruesit e Twitter, Instagram dhe TikTok që shfaqin video të vjetra nga koha kur të dy ishin çift.

Pak kohë më parë, në TikTok u publikua një klip në të cilin Shakira kritikon nënën e Pique, duke theksuar se ajo “nuk ka nevojë për këshillën e saj”.

Kësaj radhe është shfaqur një tjetër video, në të cilën shihet Montserrat Bernabeu duke bërë gjeste të pahijshme ndaj këngëtares për t’i thënë që ta mbyllë gojën.

Ky gjest i vrazhdë me gishtin para gojës së doktoreshës është kapur nga një fanse e Shakirës dhe tashmë marrëdhënia mes dy femrave është bërë sërish objekt diskutimi.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb